اخبار مسابقات

همدان قهرمان شد

همدان قهرمان شد
پایان مسابقات دو و میدانی قهرمانی جوانان کشور

همدان قهرمان شد

تیم همدان به عنوان نخست مسابقات دو و میدانی قهرمانی جوانان کشور دست یافت.

به گزارش روابط عمومی، مسابقات دو ومیدانی قهرمانی جوانان پسر کشور که با حضور ورزشکارانی از استان های سراسر ایران از صبح دیروز (پنجشنبه) 20 تیرماه در ورزشگاه تختی شهرستان خرم آباد استان لرستان با حمایت شرکت پلیمر خلیج فارس و اداره کل محیط زیست این استان برگزار شده بود، عصر امروز با پیگیری ادامه رقابت ها و با قهرمانی تیم همدان خاتمه یافت.

در این مسابقات تیم قم نایب قهرمان شد و تیم تهران نیز در جایگاه سومی ایستاد.
همچنین در جریان برگزاری روز نخست رقابت ها، آرمین شاه ملکی از استان همدان در ماده 10 کیلومتر پیاده روی با ثبت زمان 43:57.63 دقیقه رکورد ملی این ماده را ارتقا داد.

مراسم اختتامیه و اهدای مدال به ورزشکاران و تیم های شرکت کننده با حضور هاشم صیامی دبیر کل فدراسیون دو و میدانی، علی کریمی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان، سیاوش سپهوند رییس هیأت دو و میدانی استان و تنی چند از دیگر رؤسای هیأت های دو و میدانی استان ها برگزار شد.

نتایج برترین های این مسابقات به شرح زیر است:

 

نتیجه ۱۰ کیلومتر پیاده روی

۱- آرمین شاه ملکی - همدان - ۴۳:۵۷.۶۳ (#رکورد_جدید_ملی)

۲- علیرضا بختیاری - همدان - ۴۴:۳۷.۴۸

۳- محمد امین شرفی - کرمان - ۵۶:۱۵.۸۷

 

نتیجه ۱۰۰متر

۱- بنیامین یوسفی - فارس - ۱۰.۸۲

۲- محمدجواد رنجکش - قزوین - ۱۰.۹۳

۳- علی اکبر غلامی - ۱۱.۰۳

 

نتیجه ۱۱۰متر بامانع

۱- علی سلامتیان - قم - ۱۴.۲۷

۲- محمدحسین رفیعی - تهران - ۱۴.۶۷

۳- سید امیرحسین موسوی - زنجان - ۱۴.۶۹

 

نتیجه پرتاب چکش

۱- سهند نوری - آذربایجان غربی - ۶۰.۷۱

۲- مظفر ید پور - گلستان - ۴۹.۵۸

۳- احسان تاجیک - تهران - ۴۸.۵۳

 

نتیجه پرش سه گام

 

۱- سید مبین مداحی - گلستان - ۱۵.۵۵

۲- حمیدرضا کیا - گلستان - ۱۵.۵۱

۳- علیرضا حقیقی - اصفهان - ۱۴.۳۰

 

نتیجه ۴۰۰متر

۱- علی سلیمانی - آذربایجان شرقی - ۴۷.۹۸

۲- محمدهادی صالح نیا - کرمان - ۴۸.۴۷

۳- مبین رحیمی - کردستان - ۴۹.۰۰

 

تیجه ۱۵۰۰متر

۱- سید امیر زمان پور - همدان - ۴:۰۱.۹۶

۲- علیرضا نوری - فارس - ۴:۰۲.۸۶

۳- امید امیریان - سیستان و‌بلوچستان - ۴:۰۴.۱۴

 

نتیجه پرش ارتفاع

۱- مهدی خدادادی - مازندران - ۱.۹۱

۲- علی پورحاجی - آذربایجان غربی - ۱.۹۱

۳- علی رضا افتخاری - البرز - ۱.۸۰

 

نتیجه ۵۰۰۰ متر

۱- پوریا وطن نواز - همدان - ۱۶:۱۹.۷۴

۲- مهدی صدری - همدان - ۱۶:۳۴.۷۶

۳- محمد مهدی سلطانزاده - سمنان - ۱۶:۵۳.۶۳

 

نتیجه ۴ در ۱۰۰ متر امدادی

۱- قم - ۴۳.۴۱

۲- کرمان - ۴۳.۸۶

۳- تهران - ۴۴.۷۵

 

نتیجه پرتاب دیسک

 

۱- صادق صمیمی - چهارمحال و بختیاری - ۵۲.۵۰

۲- رضا صمیمی - ایلام - ۴۸.۲۴

۳- دانیال صفی - چهارمحال و بختیاری - ۴۷.۷۴

 

نتیجه ۱۰۰۰۰متر

۱- محمدرضا آقایی - البرز - ۳۴:۱۰.۶۰

۲- پوریا وطن نواز - همدان - ۳۴:۲۲.۷۰

۳- محمدرضا جهانگردی - همدان - ۳۵:۵۹.۷۹

 

نتیجه ۴۰۰متر بامانع

۱- دانیال بی باک - بوشهر - ۵۴.۱۶

۲- علی عباس پور - خراسان رضوی - ۵۶.۰۸

۳- امیر مقدمی - قم - ۵۷.۰۴

 

نتیجه پرش بانیزه

۱- سید علی حسینی - قم - ۴.۰۰

۲- علی محمد زابلی - قم - ۳.۸۰

۳- پرهام شمس - تهران - ۳.۴۰

 

نتیجه ۲۰۰متر

۱- محمدهادی صالح نیا - کرمان - ۲۱.۶۴

۲- علی سلیمانی - آذربایجان شرقی - ۲۱.۸۵

۳- میثم رشیدی - کردستان - ۲۱.۹۱

 

نتیجه دهگانه

۱- عرفان محمودی - تهران - ۵۲۶۷

۲- علی اصغر شایسته فر - تهران - ۴۸۸۵

۳- احمدرضا عیدی - خوزستان – ۳۸۷۲

 

نتیجه پرتاب وزنه

 

۱- شاهین بارحسینی - تهران - ۱۶.۳۴

۲- علی حیدری - مازندران - ۱۵.۱۵

۳- محمدتقی مهرعلی - قم - ۱۵.۰۰

 

نتیجه پرش طول

۱- میلاد حنیفه - زنجان - ۷.۰۰

۲- امیر قوی پنجه - فارس - ۶.۹۲

۳- روح الله مصطفوی - یزد - ۶.۸۱

 

نتیجه ۴ در ۴۰۰ متر امدادی

۱- بوشهر - ۳:۲۴.۲۰

۲- زنجان - ۳:۲۴.۴۷

۳- آذربایجان شرقی - ۳:۲۵.۲۱

 

نتیجه 800متر

1-امید امیریان - سیستان و بلوچستان - 1:53.12

2- مهدی جعفری - چهارمحال و بختیاری - 1:53.82

3- مهدی سلیمانی - اردبیل - 1:54.66

 

نتیجه 3000متر بامانع

1- میلاد رضایی - اردبیل - 9:58.13

2-علیرضا نوری - فارس - 9:59.85

3- امیر رضا ثمودی - آذربایجان شرقی - 10:07.79

 

نتیجه تیمی

۱- همدان « ۳طلا، ۳ نقره، ۱ برنز»

۲- قم « ۳ طلا، ۱ نقره، ۲ برنز

۳- تهران « ۲طلا، ۲ نقره، ۳ برنز»

فایل نتایج کلی 1
حجم فایل : 133 کیلوبایت
فایل نتایج کلی 2
حجم فایل : 79.7 کیلوبایت
نتایج ریز دهگانه
حجم فایل : 133 کیلوبایت

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

۲۰۰ میلیون ریال جایزه به آقای رکورددار رسید

۲۰۰ میلیون ریال جایزه به آقای رکورددار رسید

مسابقه دوی ماراتن جام هرمز با قهرمانی محمدجعفر مرادی خاتمه یافت.

قهرمانی پریسا عرب در دوی نیمه ماراتن جام هرمز

قهرمانی پریسا عرب در دوی نیمه ماراتن جام هرمز

مسابقه دوی نیمه ماراتن جام هرمز با قهرمانی پریسا عرب خاتمه یافت.

مشخص شدن نفرات برتر/ پلیمر قهرمان بخش مردان، دانشگاه آزاد قهرمان بخش بانوان

مشخص شدن نفرات برتر/ پلیمر قهرمان بخش مردان، دانشگاه آزاد قهرمان بخش بانوان

در پایان مسابقات بین المللی دو و میدانی داخل سالن گرامیداشت دهه مبارک فجر و پاسداشت مقام شهید سپهبد حاچ قاسم سلیمانی تیم پلیمر خلیج فارس در بخش آقایان و دانشگاه آزاد اسلامی در بخش بانوان به عنوان های قهرمانی دست یافتند.